Sziasztok! Attila vagyok. :) Magamról csak annyit, hogy imádok nevetni és nevettetni. Eléggé szabad szájú vagyok, de viccesen csak. Amúgy tudok barátságos és kedves is lenni, na meg persze a végletekik segítőkész. :)
185 cm
átlagos
barna
sötét barna
középfokú
Kőműves
Soha
rendszeresen
még nincs, de örülnék neki
szabad
Kapcsolat, összeköltözés; Kapcsolat, majd kitaláljuk
Még nem tudom, meglátjuk