A komfortzóna az, ahol nem fejlődik semmi. Fejlesztőmérnök vagyok, de érzelem is szorult belém :)
194 cm
átlagos
barna
sötét barna
felsőfokú
Társaságban, barátokkal
soha
még nincs, de örülnék neki
szabad
Kapcsolat, majd kitaláljuk
Még nem tudom, meglátjuk