13 éve elváltam. Azóta lelkileg magányos vagyok. Keresek olyan Hölgyet, aki tudna szeretni egy magamfajta érzelmes, de realista embert. Nem szeretnék pasi lenni. Még talán férfi sem. Nekem a társkapcsolat közös döntésekről és közös cselekvésről szól.Nem akarok és szeretnék a kelleténél többet dominálni egy kapcsolatban. Nem érdekel semmilyen egy, vagy néhány alkalomra szóló kapcsolat. Ha választottam, akkor az számomra az életem végéig tart. Tudom, hogy manapság ezek nem az általános elvárások.
175 cm
átlagos
barna
világos barna
középfokú
vállalkozó
Társaságban, barátokkal
rendszeresen
van
31 éves
38 éves
elvált
Kapcsolat, majd kitaláljuk
Még nem tudom, meglátjuk