Üdvözöllek kedves ismeretlen.
Amit legelsőként elmondanék hogy számomra a kisfiam a legelső és csak utána minden más! Ha ez valakinek problema akkor nincs mitől beszélgetni.
Magamról hát érdeklődő embernek tartom magam elég poénos is tudok lenni amint a kepeken látod nem vagyok 1 playboy xD
Szeretem az őstinteséget és el is várom.
Mivel Bika a horoszkópom ezért teljesen igaz rám hogy makacs vagyok néha haragos néha vidám ez változó mint az időjárás xd
Ha szeretnel többet megtudni írj kér
185 cm
átlagos
barna
sötét barna
középfokú
Társaságban, barátokkal
rendszeresen
van
10 éves
szabad
Kapcsolat, majd kitaláljuk
Még nem tudom, meglátjuk