Írjam ide mien vagyok? Hát, mikor-hogy, éppen-mit, attól függ kivel.. Mindentől függetlenül is néha elég nyersen őszinte tudok lenni és ezt fordítva is elvárom éppen ezért nálam főben járó bűn a hazugság. Udvarias és Romantikus alkat az a fajta,aki még virággal megy (legalább az első :) randira, ajtót nyit, tiszteli és nőjét nőként kezeli. Családcentrikus, toleráns, becsületes, gondoskodó, óriási állatbarát, tisztaság és rend "mániás". Ki nem hiszi a dumámat, járjon szépen utána!
167 cm
sportos
barna
sötét barna
középfokú
Sátoros ünnepeken
naponta pár szálat
nincs, nem is szeretnék
10 éves
szabad
Kapcsolat, összeköltözés; Kapcsolat, majd kitaláljuk; Házasság
Még nem tudom, meglátjuk